Anketa

Svoj glas na izborima dajem za...?

Stojan Lojpur - Nane
45 (77.6%)
Nekom od kandidata iz politickih partija
4 (6.9%)
Nikom
9 (15.5%)

Ukupno glasova: 57

Autor Tema: Nane za načelnika opštine Bileća!  (Pročitano 55923 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže stormy

• Iskusan
  • *
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #105 poslato: 18.08.2008. 19:00:13 »
a zato si se ti uclanio na forum.... :zvizduk: :zvizduk:

Van mreže ivke

• Iskusan
  • *
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
« Odgovor #106 poslato: 19.08.2008. 07:42:35 »
KOJEKUDE SRBLJI ZNAMO ŠTA NAM JE ČINITI ;)

Kojekude Grujo moramo raditi za "NAŠU STVAR"
u se, na se i poda se

Van mreže Hercegovac77

• Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
« Odgovor #107 poslato: 19.08.2008. 16:02:03 »

Nasu ili tetkovu  ;)

Van mreže kuksi

• Iskusan
  • *
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
« Odgovor #108 poslato: 19.08.2008. 16:23:30 »
Znate da je Nane dobio novi nadimak: Pinoce.
A jos kad bi znali kad, gdje i kako-))))
A tek da vidite kako mu je drago kad ga nazovu novim nadimkom
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže Nigger Gruja

• Extra član
  • *
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
« Odgovor #109 poslato: 19.08.2008. 16:52:49 »

Nasu ili tetkovu  ;)

Ko ли ће сад покупити кајамк и добити право да извози болесене прасиће у Монархију. Боле што нам је чинити да кад пиноче побједи баш ми будемо те послове добили ;) а не тетак и онај главати Станоје!? 
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže Coa

• Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Ugled: +28/-9
    • Pogledaj profil
    • Rodoslov porodice Milidragović
« Odgovor #110 poslato: 20.08.2008. 00:53:39 »
Za učesnike Foruma,Car je obećao majice sa njegovim likom.Vidjećemo da li će održati riječ.

Evo ispunio je obecanje, poslao je majice za sve ucesnike foruma, doduse virtuelne...  :D :D

Van mreže VLADIX

• BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Ugled: +121/-17
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
« Odgovor #111 poslato: 20.08.2008. 00:56:55 »
sutra stižu majice i počinje nagradna igra

Van mreže ivke

• Iskusan
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #112 poslato: 20.08.2008. 07:56:28 »
Šipak, čovječe!

Sve pohvale za ideju!
u se, na se i poda se

Van mreže ivke

• Iskusan
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #113 poslato: 20.08.2008. 08:07:15 »

Nasu ili tetkovu  ;)

Ko ли ће сад покупити кајамк и добити право да извози болесене прасиће у Монархију. Боле што нам је чинити да кад пиноче побједи баш ми будемо те послове добили ;) а не тетак и онај главати Станоје!? 

Grujice Mujice moj, nešto si mi mlad odlučio da umreš!
Zar ne znas da je to pitanje od NACIONALNOG INTERESA te da ću shodno tome, a unatoč svemu, to pravo zadržati ja radi opšteg dobra.
Te u skladu sa STANJEM STVARI U POLJOPRIVREDI, pretjeraćes iz onog tvog obora što je pun dvjestotinjak prasića do  Stojana kako bi on sa svojom momčadi pregrmio ovu zimu, jer je to neophodno zbog spoljne politike prema smrdljivim Ugrima, ZNAŠ!
« Poslednja izmena: 20.08.2008. 08:09:22 ivke »
u se, na se i poda se

Van mreže NACELNIK NANE

• Novi na forumu
  • *
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #114 poslato: 25.08.2008. 20:56:13 »
Konačno i ja da se predstavim

Ja sam Stojan Lojpur,zvani Nane,nezavisni kandidat za načelnika opštine Bileća.O sebi  dajem sljedeće podatke :ROĐEN SAM 1959. godine u Čapljini ,gdje sam i završio osnovnu i srednju školu.Radio sam do rata kao poštar  u Čapljini a od početka rata sam bio u vojsci RS do poslednjeg dana.Po završetku rata sam dugo bio bez posla da bi znatno kasnije počeo raditi kao poštar u Bileći.Radni odnos sam prekinuo 2006,uzevši otpremninu,iz određenih razloga.Napominjem,protiv mene nikada nije pokretan ni prekršajni ni krivični postupak.

Za  kandidata za načelnika sam se prijavio vidjevši da se stanje u Bileći pogoršava iz dana u dan.Naime,u proizvodnji u Bileći je prije rata radilo oko 4600 ljudi .A  danas...Praktično niko u proizvodnji. Za to ne optužujem nikoga.Narod zna šta je  je  i ko je doveo do ovoga.Tačno,bio je rat.Ali je bio i u Laktašima ,Banja Luci i Palama.Doduše,napravljena je ekološka sredina,Bilećanka je zagadjivala jezero,sad ga ne zagađuje,ne radi niko.Kovnica je dimila i lupala,niti dimi niti lupa niti koga hrani.Mlin je prašio,sada nema ni kapije na njemu.Treba li dalje?

Ponavljam,ne tražim krivce,neka se sami prepoznaju.Ali da ne bude da pričam samo šta je i kako rađeno.Da ne ispadne da pričam priču koju koriste svi do sada.Obećavam da ću u roku od dva mjeseca omogućiti zaposlenje najmanje dvadeset ljudi  i odmah ću obrazložiti.Dvadesetak naših sugrađana se nalazi po staračkim domovima  širom bivše Jugoslavije.Ti starački domovi posluju na komercijalnim osnovama i čeka se na red za prijem. Zar nismo u stanju da mi zaposlimo dvadeset ljudi koji će to raditi i od toga živjeti, tim prije što mi imamo uslovan a neiskorišten prostor u vlasništvu opštine-stari DOM JNA ,Bećaruša.Jesmo,imamo ljude na Birou i to je izvor egzistencije za dvadeset ljudi.Neka ne brinu za opremu,za to postoje sredstva.

Sljedeće,Bileća je jedno od rijetkih mjesta u kojima nema kapele.Zar su to velika sredstva?Budite sigurni da nisu i da se može završiti za 6 mjeseci.I tu je šest novih radnih mjesta.I to sigurnih kojima ne treba dotacija.Vjerovatno  većini nije jasno  zašto pričam o kraju a ne početku života.Pogledajte podatke i razjasniće vam se. U toku 2007 godine u Bileći je rođeno manje od 80 novorođenčadi  a umrlo je preko stotinu ljudi.

Profesori stranih jezika na Birou,i to ovdje ima. ODMAH IH ZAPOSLITI DA VAN NASTAVE DRŽE KURSEVE ZAINTERESOVANOJ DJECI.Rezultate ćemo imati za pet godina a garantujem da se neće potrošiti ni jedna marka iz Budžeta.Pitate kako?Vidjećete da može a da roditelji ne uplaćuju ništa.
         Šta bi neka druga opština dala da ima ovakvo jezero?ŠTA SE TU TEK MOŽE ISKORISTITI.I da ne nabrajam dalje.

I malo da se našalim .Renoviraćemo postojeću fontanu i izvršiti sinhronizaciju semafora.To postoji u opštinskim papirima  a svi mi koji to ne vidimo moramo se sjetiti bajke o carevom novom odijelu.I sljedeće godine,na sto pedeset treću godišnjicu rođenja Nikole Tesle,osvijetlićemo ulicu u Bileći,koja nosi njegovo ime.
         Pošto računam na znatnu podršku iz dijaspore,organizovaću autobuse koji će doći novoizgrađenim putem preko Čemerna,posjetiće  Termoelektranu 2 u Gacku,gdje su radovi odmakli,zatim glasaju u Bileći.Poslije glasanja idu u posjeti hidrocentrali u Čepelici.Noćenje je u novosagrađenom naselju od 3000 ležajeva na Ivanjici,te odlazak avionom sa aerodroma na Zupcima.

I na kraju,ne trebaju mi glasovi SDSa,SNSDa,Radikala.PDP,DNS,  niti bilo koga ko je zadovoljan. TREBAJU MI GLASOVI  NEZADOVOLJNIH  I ZATO ZNAM DA ĆU DOBITI MALO.NE  ZNAM DA LI OVDJE UOPŠTE IMA NEZADOVOLJNIH.

Van mreže Nigger Gruja

• Extra član
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #115 poslato: 27.08.2008. 17:10:56 »

Nasu ili tetkovu  ;)

Zar ne znas da je to pitanje od NACIONALNOG INTERESA te da ću shodno tome, a unatoč svemu, to pravo zadržati ja radi opšteg dobra.
Te u skladu sa STANJEM STVARI U POLJOPRIVREDI, pretjeraćes iz onog tvog obora što je pun dvjestotinjak prasića do  Stojana kako bi on sa svojom momčadi pregrmio ovu zimu, jer je to neophodno zbog spoljne politike prema smrdljivim Ugrima, ZNAŠ!

Tetak ja sam već prasiće pretjero u monarhiju( i zato me nije bilo ovih dana na ovom virtuelnom sjelu). A zalatnike o njih sam dao harambaši Nanetu za predizbornu kampanju širom našeg pašaluka da dobro na daštanju prođe. Evo sve je istina tetak tebe mi evo i bole će u Cvetu da se zakune(šut more šta nećeš)oće, oće tetak.
If you know your history

Van mreže ivke

• Iskusan
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #116 poslato: 29.08.2008. 08:33:56 »

Nasu ili tetkovu  ;)

Tetak ja sam već prasiće pretjero u monarhiju( i zato me nije bilo ovih dana na ovom virtuelnom sjelu). A zalatnike o njih sam dao harambaši Nanetu za predizbornu kampanju širom našeg pašaluka da dobro na daštanju prođe. Evo sve je istina tetak tebe mi evo i bole će u Cvetu da se zakune(šut more šta nećeš)oće, oće tetak.
Dastanje mora da bude korektno negdje smo na pola, ja cu da koknem 3 njihova glasaca pa cemo tako demokratski da dobijemo ovo dastanje
u se, na se i poda se

Van mreže Nigger Gruja

• Extra član
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #117 poslato: 01.09.2008. 01:21:17 »
Onda ti ne gine da kuršum zvizne Đoka Kukića on je najglavatiji, čak mu ni glavati Stanoje nije ravan i ne možeš ga nikako promašit samo ako "ovarišeš" u 1 metar kvadratni u visini glave , a s obzirom da smo za ovu prilikiu dobili najnovijeoeoeoe kubure od  one slovenačke vaške  Zmaga, daštanje će sigurno bit u našu korist.. :D :D :D :D
If you know your history

Van mreže abcde

• Novi na forumu
  • *
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #118 poslato: 09.09.2008. 10:51:52 »
Nanetove plakate su toliko dobre da  ni jedna ne može prenoćiti.Odmah ih skidaju i nose kući da urame.Nanetov izborni štab im zahvaljuje na priznanju da je Nane najbolji.

Van mreže abcde

• Novi na forumu
  • *
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #119 poslato: 09.09.2008. 10:59:07 »
A ovi što skidaju nikada nisu ni imali ikonu u kući,pa će im i Stojan poslužiti