Oprez zbog magle i vlažnih kolovoza

nedelja, 28 oktobar 2007 04:34
Štampa
Ocena korisnika: / 0
LošeNajbolje 
Саобраћај се на путним правцима у Републици Српској и Федерацији БиХ одвија по претежно влажним и мјестимично клизавим коловозима, док је у котлинама и уз рјечене токове због магле смањена видљивост, саопштено је данас из Ауто-мото савеза РС... .

 На дионицама које пролазе кроз усјеке могући су наиласци на одроне камења и земље, па се возачима препоручује опрезнија вожња.

На подручију Травника, испред касарне и Кантоналне болнице, долазиће до краћих обустава саобраћаја због деминирања терена.

Сабраћај се одвија наизмјенично, једном коловозном траком на правцу Невесиње - Гацко, у мјесту Риља гдје је у току санација моста, те на правцу Босанско Грахово - Стрмица, гдје су у току радови на коловозу и саобраћај се регулише семафорима, те на правцима Црна Ријека - Јајце, Олово Кладањ, Ливно - Каменско.

Због радова на коловозу саобраћај се одвија успорена на правцу Тузла - Орашје, у мјестима Јежинац и Тиња.

На граничним прелазима нису евидентирана дужа чекања на прелазак границе, док је на граничном прелазу Брчко - Гуња забрањен саобраћај теретним возилима носивости веће од девет тона.

Komentarišite vijest

Download SocComments