Uspjeh karatista

Štampa PDF
Ocena korisnika: / 0
LošeNajbolje

Rezultati KK Hercegovca sa "Prvenstva Republike Srpske" u karateu koji se održao u Banjaluci 29. maja.

Takmičenje se održalo u konkurenciji mlađih i starijih pionira, nada, mlađih i starijih kadeta i juniora u katama i borbama pojedinačno i katama ekipno. Zbog velikog broja takmičara takmičenje ekipno u sanbonu i u šobu iponu pojedinačno i ekipno nije održano.Učešće na navedenom takmičenju uzelo je 38(trideset osam) Klubova i oko 700 takmičara. Karatisti Hercegovca u generalnom plasmanu, zauzeli su prvo mjesto...

Takmičari Hercegovca osvojili su 30 medalja od čega 23 u pojedinačnoj konkurenciji i 7 u ekipnoj konkurenciji.Medalje su osvojili sledeći takmičari:

6.Borović Milica

Ekipno kate osvojeno 7 medalja od čega 4 zlatne,1 srebrena i 2 bronzane.

1 mjesto mlađi pioniri:Trklja Aleksandar,Ivković Aleksandar i Dunđer Nikola
1 mjesto ženske nade:Milošević Danijela,Kozjak Jelena,Jokanović Dajana i Kapor Julijana
1 mjesto kadeti:Mavrak Stefan,Bajović Miloš,Topalović Nemanja.
1 mjesto juniorke:Vujović Dajana,Lojpur Dajana,Stolica Tijana
2 mjesto kadetkinje:Mićević Lana,Koprivica Jelena,Koprivica Milena.
3 mjesto starije pionirke:Milošević Milojka,Vuković Tamara,Bratić Marija
3 mjesto stariji pioniri:Kozjak Aleksandar,Daković Nikola,Ivković Darko i Vuković Luka.